Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę.

W.Churchill

„Rozumiemy potrzeby biznesu, mówimy językiem  biznesu, jesteśmy częścią biznesu”

EULEO M. Burczyńska-Radym, D. Olszewski Radcowie Prawni Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Krakowie, działa od 2004 roku.
Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.

Prawnicy EULEO wspomagają firmy w taki sposób, aby mogły się skupić wyłącznie na rozwoju własnego biznesu, mając poczucie bezpieczeństwa z pełną gwarancją bieżącego wsparcia specjalistów i praktyków z kluczowych obszarach prawa.

Zakres specjalizacji kancelarii obejmuje w przeważającej części te aspekty prawa, z którymi przedsiębiorcy spotykają się na co dzień.

W świadczeniu usług Kancelaria EULEO korzysta z kompetencji 15 własnych prawników,  oraz kilkunastu stowarzyszonych specjalistów zewnętrznych.

Istotny obszar praktyki stanowi realizacji wierzytelności w postępowaniach sądowych i wspieraniu podmiotów gospodarczych w procesach ukierunkowanych na redukcję ryzyka utraty należności.

Zespół kancelarii wspomagany jest nowoczesnym systemem informatycznym, zintegrowanym z dostępnymi platformami sądowymi, rejestrami urzędowymi oraz źródłami danych gospodarczych.

Klienci kancelarii korzystają poprzez platformę Rozważna Firma z raportowania o przebiegu ich spraw wraz z  pełnym, cyfrowym dostępem do akt sprawy.

Kancelaria współpracuje ze spółką windykacyjną EULEO Wierzytelności, zabezpieczając serwisem prawnym  kompleksowy proces realizacji wierzytelności.

Dla biznesu

Reprezentacja

Windykacja wierzytelności B2B

Zespół EULEO

W naszej drużynie pracuje kilkunastu prawników wyspecjalizowanych w świadczeniu usług i pomocy prawnej dla firm.

Partnerzy

r.pr. Matylda Burczyńska - Radym

r.pr. Joanna Siata

adw. Jacek Lewko

r.pr. Dawid Olszewski

r.pr. Mateusz Rybka

doświadczenia
+ 0 lat
obsłużonych spraw B2b
+ 0
informacja o sprawie online
0 s
wyspecjalizowanych prawników
0
spraw obsługiwanych cyfrowo
0 %

Zaufali nam